top of page

Plans

  • 5 Lessons Pack-Spanish with your FAMILY

    300$
    Every month
    Five one-hour lessons, one lesson per week or until the package is finished. The regular price per lesson is $65.
     
    • Online resources
  • 5 one hour-lessons

    225$
    Every month
    Five one-hour lessons, one lesson per week or until the package is finished. The regular price per lesson $47
     
    • Five 45 minutes-lessons

      175$
      Every month
      Five 45-minute lessons, one lesson per week or until the package is finished. The regular price per lesson is $37
       
      • Five 30-minute lessons

        125$
        Every month
        Five 30-minute lessons, one lesson per week or until the package is finished. The regular price per lesson is $27
         
        bottom of page