top of page
Our Lessons
Start learning today
1 hr
47 US dollars45 min
37 US dollars1 hr
27 US dollars1 hr
60 US dollars
Packages
5 Lessons Pack-Spanish with your FAMILY
300$Every monthFive one-hour lessons, one lesson per week or until the package is finished. The regular price per lesson is $65.- Online resources
bottom of page